Drzwi panelowe

Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się tzw. drzwi panelowe, które dzięki zastosowaniu aluminium dają ogromne możliwości dla producentów, w tym również dla naszej firmy. EUROA to nowoczesne drzwi zewnętrzne, które cieszą się ogromną popularnością ze względu na doskonałe parametry techniczne, a także różnorodność – mogą posiadać różne wymiary, kolory, wyposażenie, a także wzory. Dzięki tak dużemu wyborowi i możliwości zamówienia rozwiązania o w pełni indywidualnych cechach, jesteśmy w stanie spełniać różne oczekiwania – bez względu na to czy cenicie Państwo minimalizm, czy style retro.

Najważniejsze cechy drzwi panelowych

Jako producent drzwi stawiający na najwyższą jakość rozwiązań, stosujemy w produkcji szkielety aluminiowe, dzięki czemu powstają wyroby sztywne i wytrzymałe, ale przy tym niezwykle lekkie. Bardzo wysoka trwałość sprawia, że są odporne na czynniki atmosferyczne, odkształcenia, a w naszych seriach nie zabrakło również rozwiązań antywłamaniowych. EUROA to także drzwi wejściowe energooszczędne, które dodatkowo można wykończyć w bardzo zróżnicowany sposób – używając np. stali szlachetnej, oklein czy szkła. Zainspirowani europejskimi trendami, tworzymy konstrukcje nie tylko funkcjonalne i trwałe, ale też niebanalne i piękne.

5 lat gwarancji, odporność na włamania w klasie RC3, krótki termin dostawy – wszystko to sprawia, że nasze wyroby cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów. Zapraszamy do składania zamówień – EUROA to zawsze sprawdzona, niepowtarzalna jakość.