Drzwi energooszczędne

EUROA to rozwiązania spełniające warunki niskiej przepuszczalności ciepła, w związku z czym doskonale sprawdzają się w obiektach pasywnych, w których szczególnie istotne jest jak największe ograniczanie kosztów związanych z ogrzewaniem. Polecamy różne serie, w skład których wchodzą produkty wykonane z wysokiej klasy materiałów oraz spełniające wszystkie warunki niezbędne do tego, by móc nazywać je drzwiami energooszczędnymi.

Cechy i zalety

Nowoczesne drzwi zewnętrzne powinny posiadać określone parametry, dzięki którym pozwalają na uzyskanie doskonałej izolacyjności – zarówno w przypadku modeli pełnych, jak i posiadających przeszklenia. Nasze rozwiązania są idealnie dopasowane zarówno do potrzeb użytkowych, jak i estetycznych, a można korzystać z nich w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach, a nawet garażach czy budynkach gospodarczych. Podwyższona termo- oraz dźwiękoizolacyjność, stabilność mechaniczna dzięki zastosowaniu konstrukcji aluminiowych oraz odporność na włamania – wszystko to sprawia, że drzwi wejściowe EUROA to propozycja dla oszczędnych i wymagających.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie rozwiązania wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, a dodatki stanowią najlepsze okucia, które dodatkowo podwyższają trwałość dostępnych produktów. Zapraszamy do naszego konfiguratora, w którym ustalicie wszystkie szczegóły produktu i w ten sposób zaopatrzycie się w drzwi energooszczędne odpowiadające indywidualnym potrzebom. Oprócz parametrów, możliwe jest ustalenie wzoru, ewentualnych oszkleń, wariantów kolorystycznych i wielu innych elementów. Wysoką jakość gwarantuje producent drzwi Aluglass.