Oferta uzupełniająca

ŚCIANKI PEŁNOSZKLANE

 

Zabudowa szklana w systemie bezramowym ze szkła hartowanego lub hartowanego i klejonego.Zabudowa, która eliminuje całkowicie zaburzenia wystroju wnętrz jakie wystęują w przypadku zastosowania stolarki ramowej. Idealne do łazienek, przedpokoi, a także jako przegroda między jadalnią a pokojem.

 

 

 

 

drzwi DRZWI PEŁNOSZKLANE

 

Drzwi pełnoszklane bezramowe idealnie komonują się ze ściankami pełnoszklanymi. Drzwi wystęują jako rozwierne, wachadłowe oraz przesuwne.
Rozwierne i wahadłowe najlepiej uzbroić w samozamykacz podłogowy. Takie rozwiązanie eliminuje narażenie drzwi na przeciągi co w konsekwencji może prowadzic do rozbicia szkła. Drzwi przesuwne wyposażone są w hamulec, który eliminuje rozbicie szkła o ścianę. Każdy typ drzwi możemy wyposażyć w pochywty rurowe aluminiowe lub ze stali nierdzewnej wraz z zamkami.

 

 

 

 

daszek16DASZKI SZKLANE

 

 Ile razy otwierając drzwi zamknięte na klucz narażaliście sie Państwo na ulewny deszcz? Teraz już możecietego uniknąć poprzez zamontowanie daszku pełnoszklanego EUROAGLASS-ROOF.
Nasze daszki to wyroby najwyższej jakości łączące w sobie walory estetyczne i praktyczne. Wykonane ze szkła pojedyńczego i zawieszone na uchwytach ze stali nierdzewnej lub konstrukcjach stalowych. Zadaszenia takie pełnią także formę ozdobną budynku, co najważniesze nie zaciemniając pomieszczeń. Idealnie pasują z drzwiami EUROA.

 

 

 

balustradaBALUSTRADY PEŁNOSZKLANE

 

 Balustrady szklane naszej firmy to przede wszystkim wysoka jakość wykończenia, która przez wiele lat zadowoliła liczne grono klientów. Doświadczenie w produkcji balustrad szklanych oraz ich montażu pozwoliło nam na wypracowanie sprawdzonych rozwiązań. Wykonane ze szkła TVG/VSG (pół hartowane bezpieczne) mocuje się w sposób punktowy lub liniowy do wcześniej zaplanowanej konstrukcji lub stropów.

 

 

 

 Każdy z powyższych produktów można wyposażyć w szkło barwione w masie w kolorach zielonym, brązowym, grafitowym, niebieskim lub matowym.